Proje Yönetimi ve Müşavirlik

Proje Yönetiminde deneyimli kadrosuyla Yatırımların Planlanması ve İnşaat Uygulamalarının Yönetilmesi ve denetlenmesi konusunda müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmetler sunmaktadır.Bu kapsamda Şantiye yönetimi ile birlikte Teklif ve İhale hazırlık ve değerlendirme konularında da tüm İnşaat sürecinde İŞVEREN adına Projenin Anahtar teslimi olarak Yönetilmesini sağlamaktadır .Hizmet kalitesi ile ORBİT, en kaliteli hizmetin en uygun fiyatlarla mal edilmesi konusunda  deneyimli kadrolarıyla İŞVEREN lerin hizmetindedir.

Orbit ancak mühendisinin deneyimi ve bilgisiyle, düzgün bir sistem dizaynı oluşturabileceğinin farkındadır. Bu nedenle ekibimiz mühendislik prosesleri ile ilgili planlama aşamasından uygulamaya kadar baştan sona tüm beklentileri gözden geçirmektedir

ORBIT projenizin zamanında ve organize bir şekilde tamamlanması konusuna odaklıdır

* Proje ile ilgili şartname ve sözleşmelerin hazırlanması ,teklif ve ihale hazırlıkları,

* Müşterilerimiz ile yapımcılar arasındaki koordinasyonu,

* Uygulamalarla ilgili  zaman planlaması,

* Uygulamalarla ilgili  hakedişlerin hazırlanması ve kontrolü,

* Sistem testleri ve devreye alımı,

* Yapılan işlerin saha kontrolünü ve son durum dökümantasyonu temini, hizmetlerini sunmaktadır

Projelendirme ve Danışmanlık

Günümüz değişen koşullarında, yatırımların boyutları sürekli bir şekilde korunması sorumluluk ve ihtiyacı doğmuştur.

ORBIT müşavirleri ihtiyacınız olan servis ve çözümleri sizlere sunarak bu konudaki taleplerinize yardımcı olmaktadır. Müşteri odaklı yaklaşımımız  ihtiyaç duymuş olduğunuz yatırımınızın konusuna  göre çeşitli çözümler üretebilmemizi sağlar. Sizlerin ihtiyacı olan konular için birçok   sistemlerin entegrasyonu sağlanarak  ORBIT tüm bu sistemlere cevap verecek şekilde ihtiyaçlarınızı belirleyecek ve uygulamasını gerçekleştirecektir.

ORBIT günümüzde mevcut en gelişmiş Havaalanları, Devlet Binaları, Enerji Santralleri, Üniversiteler, Kampüsler, Hastaneler, Fabrikalar, Alış-Veriş Merkezleri ve Yaşam siteleri gibi yapılanmalarda birçok konuda hizmet verebilmektedir.

Enerji üretim Tesisleri

Endüstriyel  Tesisler

İstinat Yapıları ve Toprakarme Duvarlar